location_on

Україна, м. Чернівці

вул. ГОЛОВНА, 187
access_time

графік роботи:

ПН-ПТ09:00 - 18:00
СБ-НДвихідний
Сонячні електростанції/
Продукція/
Інвертори
Інвертори
Huawei

Мережевий інвертор для сонячних панелей фірми Huawei досконалий до найдрібніших деталей, продуманий і абсолютно надійний пристрій. Інвертор дозволяє максимально покращити роботу сонячних електростанцій, розташованих як на дахах, так і на землі. Компанія спроектувала пристрій, який з успіхом використовується для побудови PV систем мегаватних потужностей і для невеликих домашніх систем. Але абсолютно кожен інвертор фірми Huawei для сонячних модулей - це сертифікований, заснований на запатентованих технологіях, пристрій, що має масу переваг, в порівнянні з аналогічним обладнанням від інших виробників.

Детальніше
Fronius

Сонячні інвертори Fronius - це високотехнологічна австрійська продукція, яка експлуатується в багатьох країнах світу понад 20 років. Інвертори Fronius характеризуються високим рівнем якості, оскільки вони проходять численні випробування в сучасних умовах розвитку технологій. Лінійка сучасних інверторів складається з мережевих одно і трифазних інверторів Galvo, Symo, Primo та ECO.

Детальніше
SolarEdge

SolarEdge - ізраїльський виробник інверторів з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фотомодулів. Місія SolarEdge - стати провідним постачальником інверторів у всіх сегментах ринку сонячних електростанцій і розширити доступність чистих, поновлюваних джерел сонячної енергії.

Детальніше
Deye

Deye (Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd) є дочірньою організацією материнської компанії Deye Group та одним із високотехнологічних підприємств Китаю. Маючи виробниче та випробувальне обладнання, Deye стала головним гравцем на світовому ринку сонячних інверторів.

Компанія виготовляє енергетичні фотоелектричні системи, включаючи мережеві та гібридні рішення. Особливу увагу заслуговують гібридні рішення компанії, що значно випереджають конкурентів. До гібридної лінійки інверторів входять одно та трифазні рішення потужністю від 2 до 50 кВт. Всі інвертори оснащені надійною системою захисту, сучасною системою моніторингу, гнучким функціоналом та іншими перевагами.

Детальніше