location_on

Україна, м. Чернівці

вул. ГОЛОВНА, 187
access_time

графік роботи:

ПН-ПТ09:00 - 18:00
СБ-НДвихідний
Сонячні електростанції/
Продукція/
Інвертори
Інвертори
Інвертори Huawei

Мережевий інвертор для сонячних панелей фірми Huawei досконалий до найдрібніших деталей, продуманий і абсолютно надійний пристрій. Інвертор дозволяє максимально покращити роботу сонячних електростанцій, розташованих як на дахах, так і на землі. Компанія спроектувала пристрій, який з успіхом використовується для побудови PV систем мегаватних потужностей і для невеликих домашніх систем. Але абсолютно кожен інвертор фірми Huawei для сонячних модулей - це сертифікований, заснований на запатентованих технологіях, пристрій, що має масу переваг, в порівнянні з аналогічним обладнанням від інших виробників.

Детальніше
Інвертори Fronius

Сонячні інвертори Fronius - це високотехнологічна австрійська продукція, яка експлуатується в багатьох країнах світу понад 20 років. Інвертори Fronius характеризуються високим рівнем якості, оскільки вони проходять численні випробування в сучасних умовах розвитку технологій. Лінійка сучасних інверторів складається з мережевих одно і трифазних інверторів Galvo, Symo, Primo та ECO.

Детальніше
Інвертори Solar Edge

Solar Edge - ізраїльський виробник інверторів з використанням інноваційної технології оптимізації вироблення фото-модулів. Місія Solar Edge - стати провідним постачальником інверторів у всіх сегментах ринку сонячних електростанцій і розширити доступність чистих, поновлюваних джерел сонячної енергії.

Детальніше
Інвертори Kostal

KOSTAL - німецький виробник мережевих сонячних інверторів, який має понад 100 років досвіду роботи на ринку електроніки. Інвертори PIKO мають до трьох вбудованих МРР-трекерів і вбудований електронний автоматичний вимикач змінного струму. Наявність вбудованого моніторингу (Ethernet), можливості інтеграції в систему "розумний будинок" (KNX, EEBus), лічильника S0, підтримка протоколу RS485 і інших опцій в базовій комплектації роблять продукцію Kostal однією з кращих в поєднанні ціни та якості.

Детальніше
Інвертори Azzurro

Інвертори ZCS Azzurro - ідеальне рішення для сонячних систем середньої та великої потужності, як для установки на дах, так і для наземних установок. Нові технології, які застосовуються в ZCS, роблять серію Azzurro ефективною, універсальною та високопродуктивною. Широкий діапазон номінальної потужності інверторів (1-40 кВт) з двома каналами MPPT спрощує їх налаштування і задовольняє всі вимоги як при побудові нових систем, так і при реконструкції вже працюючих.

Детальніше