location_on

Україна, м. Чернівці

вул. ГОЛОВНА, 187
access_time

графік роботи:

ПН-ПТ09:00 - 18:00
СБ-НДвихідний
Сонячні електростанції/
Продукція/
Фотомодулі
Фотомодулі
Trienergia

Trienergia є першим виробником фотоелектричних модулів. Фактично вони розробили першу систему, здатну повністю покрити всі трикутні дахи, надаючи їм естетики з потужними фотоелектричними модулями на ринку. Модулі Trienergia абсолютно надійні та розроблені за найвищими світовими стандартами.

Детальніше
Panasonic

Фотомодулі Panasonic складаються з унікальних гібридних фотоелементів HIT, які суміщають шари різних видів кремнію: ультратонкого аморфного і високо-ефективного монокристалічного. Шар нелегованого аморфного кремнію розташований в HIT осередку між монокристалічною кремнієвою пластиною і зарядженими аморфними кремнієвими шарами. У порівнянні зі звичайними кремнієвими сонячними осередками, структура HIT мінімізує дефектну область осередку, що значно зменшує втрату потужності.

Детальніше
LG

Компанія LG спеціалізується на виробництві сонячних фотомодулів преміум класу. Даний продукт характеризується поєднанням сучасного технологічного підходу та високою ефективністю фотомодулів.

Детальніше
JA Solar

Компанія JA Solar стабільно входить в першу п'ятірку компаній за сумарною потужністю випуску сонячних модулів. Компанія поставляє свої готові сонячні батареї, а також фотоелектричні модулі більш ніж в 60 країн світу. JA Solar не просто провідний світовий виробник якісного, надійного і високопродуктивного обладнання для сонячних батарей, це один з лідерів галузі з інвестицій в дослідження і розвиток сонячних технологій. Постійна оптимізація існуючих технологій і впровадження інноваційних розробок дозволяє компанії на 6-12 місяців випереджати своїх конкурентів на ринку.

Детальніше
Risen Solar

Risen Energy - це високо технічне підприємство, яке займається науково-дослідними розробками, виробництвом, продажем та обслуговуванням сонячних модулів, виробів фотоелектричної технології, застосування сонячних терміналів та інтеграції. Зараз річна потужність виробництва сонячних батарей та модулів становить 6,6 ГВт, а компанія Risen Energy увійшла до першої десятки у квітні 2018 року.

Детальніше