location_on

Україна, м. Чернівці

вул. ГОЛОВНА, 187
access_time

графік роботи:

ПН-ПТ09:00 - 18:00
СБ-НДвихідний
Сонячні електростанції/
Продукція/
Фотомодулі
Фотомодулі
Фотомодулі Trienergia

Trienergia є першим виробником фотоелектричних модулів. Фактично вони розробили першу систему, здатну повністю покрити всі трикутні дахи, надаючи їм естетики з потужними фотоелектричними модулями на ринку. Модулі Trienergia абсолютно надійні та розроблені за найвищими світовими стандартами.

Детальніше
Фотомодулі AUO BenQ Solar

BenQ Solar - провідний міжнародний виробник TFT-LCD панелей і постачальник сучасних сонячних рішень. Компанія BenQ Group відкрила свої офіси в більш ніж 30 країнах по всьому світу, з робочою силою, що перевищує 100 000 чоловік.

Детальніше
Фотомодулі Panasonic

Фотомодулі Panasonic складаються з унікальних гібридних фотоелементів HIT, які суміщають шари різних видів кремнію: ультратонкого аморфного і високо-ефективного монокристалічного. Шар нелегованого аморфного кремнію розташований в HIT осередку між монокристалічною кремнієвою пластиною і зарядженими аморфними кремнієвими шарами. У порівнянні зі звичайними кремнієвими сонячними осередками, структура HIT мінімізує дефектну область осередку, що значно зменшує втрату потужності.

Детальніше
Фотомодулі LG

Компанія LG зайнялася виробництвом сонячних фотомодулів преміум класу. Даний продукт характеризується поєднанням сучасного технологічного підходу та високою ефективністю фотомодулів.

Детальніше
Фотомодулі JA Solar

Компанія JA Solar стабільно входить в першу п'ятірку компаній за сумарною потужністю випуску сонячних модулів. Компанія поставляє свої готові сонячні батареї, а також фотоелектричні модулі більш ніж в 60 країн світу. JA Solar не просто провідний світовий виробник якісного, надійного і високопродуктивного обладнання для сонячних батарей, це один з лідерів галузі з інвестицій в дослідження і розвиток сонячних технологій. Постійна оптимізація існуючих технологій і впровадження інноваційних розробок дозволяє компанії на 6-12 місяців випереджати своїх конкурентів на ринку.

Детальніше
Фотомодулі SOLARWATT

Заснована в 1993 році, SOLARWATT сьогодні є одним з провідних постачальників фотоелектричних систем по всьому світу - найвищою якістю "Made in Germany". Ми є піонером у фотогальванічній промисловості. Основна мета SOLARWATT ґрунтуються на трьох основних напрямках: формування енергії, управління енергією та збереження енергії.

Детальніше
Фотомодулі Suntech

Suntech - один з найбільших виробників сонячних модулів в світі. Suntech пропонує надійні кремнієві сонячні модулі,які володіють виключним набором функцій, включаючи високу продуктивність, стабільність параметрів і енергетичну витривалість протягом багатьох років. Високопродуктивні можливості і чудова надійність роблять продукти Suntech кращим вибором для вашої сонячної системи.

Детальніше
Фотомодулі REC

REC була заснована в 1996 році і з тих пір стала провідним світовим постачальником рішень для сонячної енергії. Наприкінці 2017 р. REC виробляла близько 20 мільйонів панелей сонячних батарей, загальною потужністю понад 5 ГВт чистої енергії. Цього достатньо, щоб майже 8 мільйонів людей могли споживати сонячну енергію. Поглиблені дослідження в галузі промисловості та ринку, а також стратегії, що підтримують стабільний ріст бізнесу, недарма REC вважається визнаним лідером у галузі сонячної енергетики.

Детальніше
Фотомодулі Astronergy

Astronergy - це всесвітньо відомий виробник сонячних модулів, який використовує найсучасніші системи виробництва. Компанія Astronergy пропонує клієнтам найкращі модулі за конкурентоспроможними цінами. 

Детальніше
Фотомодулі NSP

Компанія NSP є одним з провідних виробників сонячних батарей і спеціалізується на дослідженні, розробці та виробництві сонячних батарей для високоефективних модулів. NSP складається з експертів у галузі напівпровідників, електронних систем, кремнієвих та сонячних енергетичних систем, які дозволяють отримувати модулі з винятковою продуктивністю за дуже вигідними цінами.

Детальніше
Фотомодулі Solar Frontier

Компанія Solar Frontier розробляє і виробляє економічні та екологічно чисті тонкоплівкові сонячні панелі технології CIS для своїх клієнтів. У технології CIS використовується мідь, індій і селен замість традиційного кремнію; отже, не потрібно токсичних важких металів (кадмій, свинець), як в інших технологіях тонкоплівкових модулів. Сонячні батареї від Solar Frontier поєднують в собі високу надійність, стабільність, стійкість параметрів та винятковий дизайн.

Детальніше
Фотомодулі Q‐Cells

Сонячні модулі Q-Cells виготовлені з монокристалічного кремнію, який забезпечує такому пристрою велику продуктивність. Крім того, монокристалічні панелі володіють меншою втратою ефективності. Ці характеристики зберігаються навіть в тому випадку, якщо батарея встановлена в регіоні з низькою сонячною активністю.

Детальніше
Фотомодулі Solibro-Hanergy

Solibro-Hanergy - один з провідних світових виробників тонкоплівкових модулів CIGS, виробнича потужність 145 МВт. CIGS (Cu, In, Ga, Se2) має найвищий потенціал ефективності серед тонкоплівкових матеріалів для сонячних батарей.

Детальніше
Фотомодулі Calyxo

Економічно ефективна високопродуктивна серія фотомодулів Calyxo CX3 (Німеччина) виробляється на основі інноваційної технології CdTe (теллурид кадмію). Використання цих фотомодулів дозволяє значно знизити загальну вартість генерованої електроенергії. Модулі на основі телуриду кадмію мають підвищену продуктивність при розсіяному сонячному випромінюванні. Це призводить до додаткового вироблення від 10% до 30% енергії протягом року в порівнянні з традиційними кремнієвими модулями.

Детальніше
Фотомодулі Avancis

Фотомодулі Avancis були розроблені як надійні, обрамлені в алюмінієву рамку сонячні модулі, які чудово пыдходять для застосування як на дахах, фасадах, так і на наземних відкритих конструкціях.

Детальніше
Фотомодулі Risen Solar

Risen Energy - це високо технічне підприємство, яке займається науково-дослідними розробками, виробництвом, продажем та обслуговуванням сонячних модулів, виробів фотоелектричної технології, застосування сонячних терміналів та інтеграції. Зараз річна потужність виробництва сонячних батарей та модулів становить 6,6 ГВт, а компанія Risen Energy увійшла до першої десятки у квітні 2018 року.

Детальніше